or. Cahul, str. Piața Independenței 1, Blocul de Studii A

029-932-025

Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on odnoklassniki

Organizare / Consiliul Facultății

COMPONENȚA CONSILIULUI FACULTĂȚII DE ȘTIINȚE UMANISTE ȘI PEDAGOGICE

Nr.

Nume, prenume

Funcția

Adresa electronică

1.  

Grosu Liliana

Decan, Președintele Consiliului

grosu.liliana@usch.md 

2.  

Pușnei Irina

Șef Catedra Limbi și Literaturi

pusnei.irina@usch.md 

3.  

Cojocari-Luchian Snejana

Șef Catedra Istorie și Teoria Educației

cojocari.snejana@usch.md 

4.  

Pintilii Alina

Membru din cadrele științificodidactice, Catedra Limbi și Literaturi

pintilii.alina@usch.md 

5.  

Vrabie Silvia

Membru din cadrele științificodidactice, Catedra Istorie și Teoria Educației

vrabie.silvia@usch.md 

6.  

Petcu Valeriana

Şef serviciu, calitate, ghidare și consiliere în carieră

petcu.valeriana@usch.md 

7.  

Mihăilescu Natalia

Reprezentant al organului sindical

mihailescu.natalia@usch.md 

8.  

Donea Maria

Studentă, FR 2001

donea.maria@usch.md 

9.  

Butnaru Andreea

Studentă, IEC 1801

butnaru.andreea@usch.md